Září 2010

Září u koníků :)

27. září 2010 v 20:24 | Karmen |  Deníček z koní
Ahojky,takže vám napíšu o sobotních koníčkách :)Měla jsem Sharon a bylo to docela dobrý,jako ze začátku to bylo v pohodě,ale pak jsem se zas začla předklánět....je to chyba kterou pořád dělám aniž bych chtěla...mě to vždycky prostě hodí dopředu......nevim co s tim budu dělat...budu se snažit se soustředit abych to nedělala...No tak snad to půjde :) Musí to jít!!!:D Jinak přibyl do naší koňský rodinky novej koník,je místo Zuzky,která se prodala.Je to hucul a je černej.Kráásněj!!Jmenuje se Kašmír.A už se těšim až se na něm svezu :).Dala jsem vám jeho fotku dolu ;) jenom klik na c.č.:) No a jinak zejtra jedeme do Dance and Jump na ty slevy :) Chtěla bych si tam koupit nějaký věcičky a taky rajtky,který sice bohužel zlevněný nemaj,ale potřebuju je :) Z těch co jsem měla jsem nějak strašně rychle vyrostla :D Přitom byli tááák hezkýý.......Pérka mě už taky začínaj tlačit.....:D........

Září

25. září 2010 v 20:11 | Karmen |  Deníček z koní
Ahojky,tak nejdřív vám asi napíšu o Lysý :)Takže,byla jsem tam 2.den výstavy teda v sobotu.Se  vstupenkama jsem si koupila i katalog,že si zasoutěžim(samozřejmě,že nic :D)No a pak jsem se hned šla podívat co je tam za koníčky :) Bylo jich tam spoustu....Kráásnýýý!!!Ale asi tak nejznámější tam byli:Oriela Kinská,Nugát Kinský,Pieter van Diphoorn,West,Corona,Romeo........No,pak jsme se šli podívat do tý haly jak tam jsou vždycky ty krámky.No tak tam jsem se koukala po novejch rajtkách,ale ty co jsem chtěla tak tam neměli.Teda tu barevnou kombinaci jo,ale velikost neměli.....Tak jsem si aspoň přivezla haldu časáků...a tak...:) No a nakonec jsem se ještě na chvíli šla podívat na představení :) Viděla jsem Půlpánovi na koních Kinských,Westíka,Coronu...a další..:) Jo,no a pak jsem ještě jednou šla do stájí no a šla jsem si pohladit jedno hříbátko haflinga :) A ono mi najednou začalo tahat za mikinu :D Lidi se tam smáli.....:D :D Nakonec mě štíplo,že mam modřinu na ruce :D
hk

NOVINKA-Nejbezpečnějčí ochranná vesta

24. září 2010 v 6:57 | Karmen |  Móda u koní

Představovali na výstavě v Lysý :)

.Novinka, která přináší zcela nový stupeň bezpečnosti při jezdeckém sportu a to bez kompromisů! Lehká vesta se v případě vyhození ze sedla změní v ochranný airbag rychleji než stihnete mrknout okem, to znamená za 0.25 vteřiny....Neexistuje lepší ochrana krku, zad/páteře, kyčlí a hrudníku!

Móda u koní 2010-16.díl

22. září 2010 v 18:56 | Karmen |  Móda u koní
další věcičky...
j
k

Jezdecká stáj-Josef Prokeš Brno

20. září 2010 v 14:12 | Karmen |  Výlety za koňmi
k

Jezdecká stáj Josef Prokeš má svoji ZÁKLADNU v krásném prostředí lesa mezi Bosonohami, Kohoutovicemi, Popůvkami a Troubskem.

Tato krásná příroda, několik minut od Brna, přímo vybízí ke kouzelným vyjížďkám a pobytům na čerstvém vzduchu se svými miláčky (koňmi).

Nespornou výhodou této lokality je DOSAH městské hromadné dopravy a možnost příjezdu automobilem až na místo jezdeckých stájí.

Pro Vaše koně jsou připraveny celodřevěné zateplené ANGLICKÉ BOXY s výhledem do otevřené krajiny. Samozřejmostí jsou VÝBĚHY pro naše koňské kamarády a travnaté pastviny. Všechny koně jsou pod pravidelnou veterinární kontrolou. Zajišťujeme kování, odčervení, zdravotní dokumentaci, výžehy, registrace koní, LICENCE koní a jezdců.

Pro zájemce o jezdecké sportovní vyžití je k dispozici AREÁL s překážkami pro parkurové skákání. Pro všestrannost jsou připraveny přírodní skoky, potok, brod, drezurní obdélník.

VYJÍŽĎKY a toulky přírodou různými směry brněnského okolí bez přecházení frekventovaných komunikací ocení každý, kdo má rád ničím nerušený pobyt v lesích, na lukách a stráních.

Svůj čas netrávíme pouze ježděním po okolí, ale využíváme každou PŘÍLEŽITOST, jak se se svými čtyřnohými přáteli co nejvíc pobavit.

Zdroj-js-Josef Prokeš

ZDE-stránky k nahlédnutí
A JEŠTĚ JEDNA VĚC-KYŽ TADY POMŮŽETE S ÚKLIDEM VE STÁJÍCH,MŮŽETE SE ZDARMA PROJET NA KONI :)

Fotky-ostatní-2

17. září 2010 v 19:18 | Karmen |  Obrázky a avatárky
letiště-Roudnice n.l-3
mraky nad rančem
koleje

Móda u koní 2010-15.díl

16. září 2010 v 15:26 | Karmen |  Móda u koní
...a poslední díl kšiltovek....4
k

Koníci :)

13. září 2010 v 20:57 | Karmen |  Deníček z koní
Ahojky,moc,moc,moc se omlouvám,že jsem tak dlouho nic nepřidávala a,že jsem ani nenapsala článek z huberta.....Ale vůbec nebyl čas......Omlouvám se ;) Takže,začneme hubertem....Hubert se mi moc líbil,jezdily jsme ty soutěže,ale Karuška byla nějaká rozdivočelá,tak jsem to nakonec jela na Bertíkovi.Mooooc mě to bavilo!:)Jezdily jsme slalom,barely a vlajky.Ty vlajky jsem původně neměla jet,protože při tréninku na Trindě jsem spadla..ale dobrý...Ale nakonec jsem je jela.Od Jíti(naší trenérky)jsme dostaly medaily a stužku,měla jsem z toho obrovskou radost!!:):)
Jinak nám Jíťa nově zařídila chatku na věci(na uzdečky,ohlávky,čištění,atd....).Je to moc hezky udělaný!!:):)No a pak jsem ještě byla na koníčkách a měla jsem Bertíka.A taky jsem pak cválala bez třmenů :) No,je to docela dobrý,akorát mi dělá problémy ten přechod do klusu,protože on ho má takovej rychlej no......Ale jinak se mi to moc líbilo!A ještě jsem byla na koníkách v sobotu a to některý jezdily a některý šli na procházku s koňma :) A já jsem šla na tu procházku s Princeznou :)Ještě šel Natan,Andrejka a Nikča.Byla to sranda :D S Natanem jsem se hrozně nasmála,on totiž dělal hrozný blbiny xD.No rozepisovat to tady radši nebudu xD.To by bylo na dlouho xD.
Na koníkách se mi to moc líbí,ale zato ta škola.......kdyby to tak mohlo bejt obráceně!xD Parkrát do tejdne škola a každej den koně xD
A taky se chceme jet v sobotu podivat do Lysý :) Je tam ten Kůň 2010 byli jsme tam i minule a je  to tam moc pěkný!Kdyžtak o tom ještě víc napíšu v kalendáři koňských akcí ;)
m

Hubert dnes u nás na ranči :)

4. září 2010 v 8:43 | Karmen |  Deníček z koní
ZÁBAVNÁ HUBERTOVA JÍZDA


Dovoluji si Vás, milovníky koní a zábavy, pozvat na tradiční ukončení sportovní sezóny 2010 ZÁBAVNOU HUBERTOVOU JÍZDOU konanou dne 4. září 2010 na PECHAROVĚ RANČI v Račiněvsi. Předpokládané zahájení a vypuštění lišky do volné přírody bude v 10h.


PROGRAM

10:00 hod. vypuštění lišky do volné přírody.
cca dvouhodinová jízda terénem

12:00 hod. závod o KRÁLE HONU
dostih pony, dostih velkých koní

12:15 hod. přestávka na občerstvení

13:00 hod. zábavný program na PECHAROVĚ RANČI
zábavné westernové soutěžeSrdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši účast.

Já jedu ty soutěže na Karušce :)