Červenec 2011

Mažu některá SB(pozor,některá zůstávají ;) )

31. července 2011 v 17:28 | Karmen |  Ostatní
Tak.Už jsem si řekla DOST!Mažu velkou část SB.Pomalu čtvrtina totiž,ruší blogy,stěhuje blogy a já nevim bůhví co ještě a ty ostatní už mě buď vymazalí z SB,nebo už ke mě ani vůbec nechodí.Pár SB mi,ale píše,přidává na blog články a podobně.Ty vypíšu dole a v seznamu zůstávají.Ten kdo tam nebude,toho mažu.Já osobně nemam na blog zas až tolik času kolik bych potřebovala a proto tady asi nebude každý den nový článek,kór když u nějakého nebude vůbec ani jeden komentář.Když budete mít vy nový článek,budu se vám snažit k němu napsat koment,ale i vy když budu mít já nový článek,tak se mi budete snažit napsat koment jo ;) Komentíky budu oplácet :) NABÍRÁM NOVÁ SB KTERÁ SPLŇUJÍ TYTO POŽADAVKY =) =)

Tak a teď kdo zůstává???

Nasťa je moje SB už dlouho a je to zatím nejlepší SB co jsem kdy měla!=)=)Já jsem měla někdy velký pauzy kdy jsem neměla na blog vůbec čas,ale ona nepřestala chodit =) =)

KakaO*(Dia =) ) Je moje kámoška z reálu a taky ke mě dost často chodí a píše komentíky :)

Frosty ke mě chodí často,píše komentíky,často přidává články na blog(má opravdu kráásnýý blog) a prostě...super SB!

Alenka je můj osobní designér :) Super SB :)

DenDa ke mě chodí celkem často,píše komentíky...super =)

Tenny je prostě super SB :)

Kate and Zii jsou super :)

TAK A TO BUDE ASI TAK VŠECHNO =) TAK ZATIIM KARMEN ;* ♥


Koňský horoskop-Panna

19. července 2011 v 10:17 | Karmen |  Články o koních
PŘEDNASTAVENO-JSEM NA DOVČE ;) =)

A máme tu další dílek horoskopu :)-Panna

Panna (24. srpna - 22. září)

Šesté znamení horoskopu, Panna, je nestálým znamením země, řízeným planetou Merkur. Kůň Panna je velmi citlivý, vnímavý a náročný. Takový kůň potřebuje neustálou mentální stimulaci, chce neustále pracovat na komunikaci s člověkem. Otevře se vám, když se budete snažit pořád rozvíjet váš vztah. Panny jsou čistotné, proto upevníte vztah pravidelným čištěním. Zvláštní pozornost musíte věnovat výběru krmiva, protože Panny jsou citlivé a náchylné na alergie. Tito koně jsou od přírody nervózní, když na ně působí určitá zátěž. Trénink vyžaduje spoustu času. Na závody se musejí důkladně psychicky i fyzicky připravit. Panny potřebují mít v blízkosti čistou vodu, která odplaví negativní energii v nich usídlenou.

Koňský horoskop-Lev

16. července 2011 v 7:16 | Karmen |  Články o koních
Ahojky :) Dávám vám sem další dílek Koňského horoskopu-Lev :) ;)

Lev (23. července - 23. srpna)Lev je stálým znamením ohně, které je ovládáno Sluncem. Kůň ve Lvu je od přírody bujný, sebevědomý a hrdý. Koně v tomto znamení jsou rození pro soutěže, díky jejich chtivosti být středem pozornosti. Lvi vyžadují pozornost za každých okolností a mohou být velmi dobrými společníky, když je zahrnete pozorností a budete s nimi jednat férově. Ve vztahu je důležité uznat všechny jeho dobré vlastnosti, mezi které patří i velká soutěživost. Raději si dávejte pozor, abyste nezačali pokládat jeho činy za samozřejmé, jinak začne bojovat jako lev o vaši pozornost. Lvům při práci vyhovuje, když je necháte volněji rozhodovat, stačí je jen usměrňovat a v soutěžích zazáří. Pokud se bude cítit moc potlačen, tak se stane líným až nečinným. Znamení Lva je zaměřeno na oblast hrudníku, především srdeční oblast.