Prosinec 2011

Novoroční(silvestrovský) zápis Affs! =)

31. prosince 2011 v 17:08 | Karmen |  Ostatní
Ahooojky! =)=) Takže říká se-Jak na nový rok tak po celý rok! =D Takže aby jste měli dost času,dám vám to sem už dneska.Zápis Affs.Mám v tom bordel xD

Takže zápis:
Přezdívka:
Web:
Tématika blogu:

Děkuji moc všem,co se zapíšou! =) Ty ostatní NEsmažu,ale budu vědět,že nesjou zas až tak aktivní ;)

New Year* =)

31. prosince 2011 v 12:41 | Karmen |  My Diary
News...
Takže..nějaké novinky?Ano! =) Máme Silvestr!Silvestr 2011!A ze Silvestrem přichází i nový rok 2012!=)=) V roce 2012 bude i na tomto blogu pár novinek ;) Oblíbený kalendář koňských jmen který tu už byl minulý rok 2010 =) Také bych chtěla dělat každý měsíc nějakou soutěž,bleskovku,kvíz,poznávačku,řetězák apod. =) Tak napište co se vám líbí nejvíc,co by jste ještě chtěli,co naopak ne a podobně =)
New Year 2012*...
Ano...jak už jsem říkala přichází nový rok 2012.Přeji vám všem hodně štěstí a zdraví v tomto roce,vysokou návštěvnost na blogu,nápady na články a pro koňáky hodně krásných chvil s koníky!!!! =) (V c.č. máte přáníčko ;) )
Silvester...
Tak a dneska máme Silvestr! =) Takže si to kráásně užijte,hodně zábavy a krásný ohňostroj =) Já se moc těším,Silvestr je super!=D =D

Vánoce u koníků =))

30. prosince 2011 v 19:43 | Karmen |  Deníček z koní
Tak jsem se rozhodla,že zase jednou napíšu deníček =)
Štědrý den u koníčků:
O Štědrý den chodíme ke koníkům jenom tak na hoďku.Předáme si dárky a nakrmíme koníky,přineseme jim dobrůtky a tak =).Já jsem vyráběla PFka ve tvaru podkoviček s nápisem Pecharův ranč =) Od Jíti jsme dostali kšiltovky s nápisem PECHARŮV RANČ =) Jsou moc krásnýýý!=)
Včera u koníčků:
Včera (29.12.2011) jsem byla zase u koníčků =) Měla jsem Karlose =) Chvilku jsme tak různě jezdili a potom jsme s Andrejkou která má na ranči ustájenou kobylku Sindy dělali různý cviky =) Bylo to úplně supeeer!=) Jako vždycky zase krásnej den u koníků =)
Dneska u koníčků:
Dneska (30.12.2011) jsem šla ke koníkům.Vzala jsem si Hedušku,s kterou dělám přirozenou komunikaci.Měla lehkou hnilobu kopyt takže teďko moc nechce dávat nožky,ale to se naučí a bude to v poho =) <3.Potom jsme zkoušeli obrat kolem předku,couvání a taky trenujeme aby se nelekala,nebála tak kolem ní skáču,dělám prudký pohyby,máchám rukama a tak =) Pak jsme šly s Míšou na procházku s Princeznou =) Bylo to moc pěknýý všechno =)

Snow..=)*

20. prosince 2011 v 17:47 | Karmen |  Obrázky a avatárky

Jupíí...=)!

16. prosince 2011 v 17:07 | Karmen |  Ostatní
Ahojky,tak co? =) Jak se těšíte na Vánoce,co si přejete =) ? Už se to blíží!Zbývá jenom 8 dní!=)=)