Únor 2012

SOND-přihlášky

20. února 2012 v 16:27 | Karmen |  Soutěže
Ahojky!Máme tu soutěž SOND!Soutěž o nejlepší dvojici!Přihlásit se může každý ;) Takže:

Přezdívka:
Blog:
Jméno zvířátka:
Fotka se zvířátkem(můžete tam být klidně otočeni,nebo něco pokud nechcete být vidět ;) ):
Info o tom jak jste se k sobě se zvířátkem dostali,co spolu děláte apod.(do dalšího kola):

Ti co nemají tu příležitost pohybovat se u koní,nebo nemají nějakého nejoblíbenějšího koníka můžou posílat fotky sebe s JAKÝMKOLI koníkem klidně koníkem ze zoo) A NEvyplní poslední bod ;) !!!!!MŮŽETE PŘIHLÁSIT JAKÉKOLI ZVÍŘÁTKO!!!!

Soutěž se bude skládat ze 3 částí-několik kol s fotkami,kolo s příběhami(viz.přihláška),rozhodující,finálové kolo naslepo

Shrnutí :)

17. února 2012 v 16:31 | Karmen |  Soutěže
Ahojky :) Přestavte si,že jsem se v úterý dostala na koníky! :) Šly jsme sáňkovat a bylo to fákt super! :) Právě jsem přijela z hor..;) V průběhu času vám sem dám nejspíš nějaké foto,ale teď už dále ;)...

Protože se očividně asi soutěže s jízdárnami nikdo nezúčastní tak můžete hlasovat co za soutěž by jste chtěli ;) A protože nemám hotovou anketu tak do komentářů! :)..

a)SONB(soutěž o nejlepší blog)
b)SONK(soutěž o nejhezčího koně)
c)SOND(soutěž o nejkrásnější dvojici-kůň+jezdec)
d)SONP(soutěž o nejkrásnější plemeno)
e)SONG(soutěž o nejpovedenější grafiku)
f)jízdárny
g)nic
h)jiné(napíšu co)


Page of Karmen Diary

11. února 2012 v 8:49 | Karmen ;* |  My Diary
Ahojky..tak jo napíšu vám zase něco z mého života ;) Taakže začalo to přibližně před měsícem kdy jsme se na koníkách dozvěděli,že v září na koňařské burze budeme mít voltižní představení :)) Začali jsme trénovat,bylo to fakt super,ale treninky byly bohužel jenom 2.A to z toho důvodu,že byly velké mrazy a..no prostě...oblíkat se na vlotiž do mrazu není zrovna nejjednodušší.A ještě ke všemu byl takovééj mráz,že jsem nemohla ani chodit normálně jezdit :/ To víte..-15°C aachjo...No takže jsem asi tak už měsíc nebyla na koníkách...Ale aspoň nám včera začaly Jarní prázdniny!!!Joooo :D Celý týden volna-hory,bruslák atd.atd..:DD ♥♥ No a ještě ke všemu včera ráno když jsem ještě bohužel seděla ve školní lavici :D začalo SNĚŽIT to je prostě naprostá dokonalost :DD (až na ty koníky :() No teď jsem u babičky a je to tu super..dneska,zítra se mnou moc nepočítejte...no teda spíš celý týden (nejspíš-některé dny) Tak jo páá a užijte si víkend :) Vaše Karčááá :** P.S.Vymyslela jsem si na vás pár otázek ke článku :P !S vyplazeným jazykemSmějící se

OTÁZKY:
1.Kdy máte jarní prázdiny? :)
2.Chodíte teď na koníky? :)
3.Je u vás sníh? :)
4.Kolik je u vás °C? :)

K soutěži..prosím čtěte všichni!;

7. února 2012 v 16:28 | Karmen |  Ostatní
Ahojky :) Zatím nikdo nesoutěžíte...proč?Myslím,že to není tak těžké já sama jsem si to zkoušela a během 2 minut jsem našla odpověď ;) Jako motivaci můžete mít,že Vám vyrobím nějakou grafiku ;) To znamená

1.místo-Rozvrh hodin,5 avatarů,Blend nebo poznámkový papír,5 oddělovačů-to vše si určíte sami (barva,motiv apod.)
2.místo-Rozvrh hodin,3 avatary,Blend nebo poznámkový papír,3 oddělovače--ll-
3.místo-Rozvrh hodin,Blend nebo poznámkový papír--ll-

Aby jste se umístili musíte se zúčastnit všech cca 5 kol ;) (podle následné oblíbenosti)

Jenom tak pro zkoušku...kdo se chce zúčastnit napište do komentářů svou přezdívku a hlasujte v anketce ;) Kdo se nechce zúčastnit pouze hlasujte ;)

Rozvrhy for you...;*

5. února 2012 v 10:34 | Karmen |  Grafika
Ahojky,protože mě nějak chytlo dělání rozvrhů tak jsem se rozhodla Vám je dělat na přání :) Chcete rozvrh přesně podle svých představ?Třeba i s nějakou svojí fotkou? :) Já Vám ho udělám a i vyplním když budete chtít! :) Táákže..

Přezdívka:
Blog:
Email:
Téma rozvrhu(popřípadě obrázek):

Obrázky posílejte na mail karmenka83@seznam.cz ;)


My Books....1

4. února 2012 v 19:40 | Karmen |  My Diary
Ahojky,dneska Vám napíšu něco o jedné z mých oblíbených knížek...:):)


Autor:Angela Dorsey
Ilustrátor:Jennifer Bell
Edice:Volání větru
Nakladatelství:PennyGirl(PonyClub)
Moje známka:1
Můj komentář:Knížka se mi moc líbí,doporučuji!! :) :)
Základní text:Elin má podivné nadání, vnímá pocity koní. Se svým běloušem Timem si díky tomu skvěle rozumí, ale v mnoha ohledech jí tento dar přináší spíše potíže. Jedné noci uslyší zoufalé volání vyhladovělého stáda mustangů. Elin nedokáže opuštěné koně v divočině nechat bez pomoci, její dobrý skutek ji však navždy ovlivní život.

Rozvrh hodin I.

3. února 2012 v 15:48 | Karmen |  Grafika
Ahojky,vyrobila jsem pro vás rozvrh hodin na vytisknutí :) Musíte na něj psát nějakou světlou tužkou nebo si ho napsat v PC a vytiksnout ho pak ;) Je na 6 hodin(potom udělám i na 7,na 8...;) ) takže si ho můžete i nějak rozdělit třeba..;) A připomínám aby jste se účastnili soutěže s jízdárnami-stačí jenom trochu zahledat na internetu,není to vůbec nic těžkého!Sama jsem to zkoušela,samozřejmě máte šanci vyhrát nějaké ceny :) Tak rozvrh v c.č.;)