Duben 2012

The Starstable komix*

24. dubna 2012 v 12:48 | Karmen |  The SS komix*

Úvod:

Hlavní hrdinka:Jenny
Kůň:South Girl
Nejlepší kamarádka:Kate

Ahoj!Jsem Jenny McValley no..vlastním jménem Jennifer Claire McValley,ale nikdo mi neřekne jinak než Jenny.Můj kůň se jmenuje South Girl Brilliant Lucky.Jako hříbě byla čistě bílá,ale teď je šedivá.Southy je osm let a mě 13.Bydlím s mamkou Jessicou a taťkou Nickem v domku ve vesničce Carowley.Southys je ustájená v blízké stáji u tety Megan.A co,že se to u nás vlastně děje?Z hor přicházejí nebezpeční vlci,navíc u bažin se dějí podivné věci..Vrátil se snad podivný pan Bador který chce zničit naši vesnici a nesnáší koně a lidi??
Na fotce jsem já a nejoblíbenější kobylka tety Megan Sarah :)

Že by..? :)

23. dubna 2012 v 18:50 | Karmen |  Ostatní
Ahooj :) Promiňte zase jsem se docela dlouho neukázala,ale ve čtvrtek už nějak nebyl čas a od pátku jsem byla u babičky a přijela včera :) Dostala jsem nápad...Co by jste řekli na komix?Prostě ten starý dobrý StarStable příběh který byl skoro na každém blogu (kdysi) Mě to prostě strašně baví číst a docela i psát :) Tak co by jste řekli? :)Spring*

18. dubna 2012 v 18:16 | Karmen |  Obrázky a avatárky

Tak který se vám líbí nejvíc? :)

Heduška :*

16. dubna 2012 v 19:25 | Karmen |  Vizitky koníků


Heduška*

Pravé jméno:Lara
Říkáme jí:Héďa,Heduška,Hedí
Narozena:11.2.2010
Majitel:Pecharův ranč
Umí:Učí se přirozenou komunikaci
Můj komentář:Héďu učím přirozenou komunikaci,mám jí moc ráda :)


Soutěž?

15. dubna 2012 v 13:52 | Karmen |  Soutěže
Ahojky,už je to déle co jsem uspořádala soutěž SOND.Přihlásilo se už pár lidí,ale málo na to aby soutěž mohla začít :) Chtěla jsem se vás proto zeptat jestli chcete v sooutěži SOND (soutěž o nej dvojici koně a jezdce) pokračovat,nebojestli chcete místo toho spíš bleskovku,nebo nějakou jinou soutěžku,nebo něco úplně jiného? :)
Chtěla bych to tu udělat co nejzajímavější a nejhezčí :)

No a teď trošku odbočíme k mému životu :)
Dneska jedu ke kamarádce na oslavu :) Začíná to kolem 15:00 takže za chvíli se už půjdu chystat :) Ráno jsem měla jít na koníky,ale bohužel bylo ošklivo :/ Anežko příští týden se těš! :D Jsem naštvaná,že už je dneska neděle,no co se dá dělat aspoň,že nám ve středu odpadá hodina :) Ale jó je to přece jenom dobrý,už se to dá vydržet...víte,že už jenom 2 měsíce školy a...PRÁZDINY!? :) Hned 7.7.odjíždíme na dovolenou a vracíme se 14.7. Ale mě se to zdá až za docela dlouhou dobu :D

Chcete být Affs..?

15. dubna 2012 v 10:32 | Karmen |  Affs
Chcete být Affs?Líbí se vám můj blog? :) Neváhejte a napište ;)

Přezdívka:
Blog:


Spřáteluji POUZE blogy o koních(nebo o zvířatech)!!!

↑ Až na pár vyjímek(reálné kamarádky)
Deníček :)

14. dubna 2012 v 18:34 | Karmen |  Deníček z koní
Ahojky,tak vám zase jednou napíšu deníček z koní :) Tak dneska jsem šla od 8:30 :) Nejdřív jsme sbíraly bobky a potom šly pro koníky :) Nejdřív jsem si vzala Šejličku,pořádně jsem jí vyčistila a udělala jí copánky :) Pak jsem si vzala Princuli,pozdravila se s Héďou,Princeznička se 3x vyválela no šikovnááá :DD takže jsem jí čistila docela dlouho no..xD Pak jsem si vzala Karču a s Anežkou jsme klusaly :) Pak jsme nacválali,já si zase v prac. trhla se zádama mě bolej jak něco :D Tak pak jsem jezdila radši jenom honební :) Ještě jsme si obklusaly pár koleček a odsedlávaly :) No a pak jsme jezdily na našem Vilíkovi(trenažér :D*)To byla věc :DD Ale počkejte,já zejtra tý Anežce něco provedu,bude koukat :D

Velikonoční úklid :)

14. dubna 2012 v 14:20 | Karmen |  Téma týdne!:)
Ahojky,tento článek je na Téme týdne,ale ne tak úplně :) Nebude to žádná teorie,ale Velký Velikonoční Úklid tedy VVÚ :) Bude trvat do konce dubna a bude opravdu co dávat do kupy :) Srovnám rubriky,vymažu nepotřebné články,upravím info k SOND a naberu nová Affska ;) Také přidám speciální článek určený pro spřátelování :) Změním dessign,sice už tady jednou byl,ale zdá se mi asi nejhezčí se všech...no posuďte sami ;)
Prosím kdo umí nastavovat dessigny ozvěte se mi ;) Moc prosím,dostanete grafickou odměnu jako ušitou na váš blog ;)

Easter,easter,easter!

9. dubna 2012 v 9:42 | Karmen |  My Diary
Ahojky,opět velká omluva,tentokrát,ale nebudu bohužel nic slibovat :/ Na blog nemám moc času,co si budeme nalhávat,no každopádně se pokusím si nějaký ten čas aspoň jednou za týden najít..jo? :)
K soutěži SOND-máme 3 přihlášené,ještě bych potřebovala 2!Prosím ještě se někdo přihlašte :)
Happy Easter to you,Happy Easter to youuuu!! :) Ano Velikonoce jsou tady :) A dnes...Velikonoční pondělí,nejlepší den z celých Velikonoc! :) Už Vás někdo přišel vyšupat?

Velikonoce u nás doma

Snídaně:Bochánek Dopoledne je šupání,hodování a rozdávání pomlázky,odpoledne je už většinou takové normální,ale všude jsou pomlázky,vajíčka,beránek...:)
Oběd:Maso plněné nádivkou

Večeře:většinou nádivka :)