Prosinec 2012

Koňský horoskop-Štír

22. prosince 2012 v 13:29 | Karmen |  Články o koních
Rozhodla jsem se že udělám další díly koňského horoskopu :) Je to něco o Štírech :) ;)

Štír (23. října - 22. listopadu)

Štír jako osmé znamení horoskopu je stálým vodním znamením, které je řízeno planetou Pluto. Štíři jsou koně, vyznačující se značným nadáním dramatizovat situace. Jsou velmi citliví, ale i velmi vytrvalí. Tito koně mají většinou robustní, silné tělo, přívětivé, bystré oči a přitažlivou auru. Působení planety Pluto na štíry se zakládá na silovém působení, klíčem ke komunikaci s koněm je právě síla. Kůň Štír vám bude zcela oddán, když s ním budete zacházet s jemností, citem, ale neústupně. Když se vám povede získat jeho důvěru a dokážete mu, že vy jste vůdce, který bude vnímat jeho emocionální potřeby, tak vám kůň dá úplně všechno. Pokud zneužijete svou moc a budete se snažit koně Štíra ovládnout omezováním nebo fyzickými tresty, tak hrozí, že se z koně stane nebezpečný, vyděšený tvor, který se bude bránit až do konce svých sil bez ohledu na okolnosti. Štíři ke svému duševnímu zdraví potřebují volný průchod pro své emoce. Vyplatí se s tím počítat při tréninku a začlenit vhodná cvičení, případně hry, při kterých budete nenásilně posilovat koňskou důvěru ve vás. Štíři milují vodu, čistá voda odplavuje negativní energii, proto má výborný terapeutický efekt na psychiku koně. Stejně jako Štíři, jsou i koně v tomto znamení nevyzpytatelní a nedůvěřiví, což může vést k nedorozuměním. Znamení Štíra řídí činnost pohlavních orgánů, nespokojený kůň může mít zdravotní problémy právě v této oblasti.

Starstable komix! :)

18. prosince 2012 v 15:30 | Karmen |  The SS komix*
Ahój! :) Rozhodla jsem se pokračovat v SS komixu :) Doporučuju vám znova si přečíst úvod-ZDE protože jsem to poměrně dost upravila a přepsala :D No..příběh se bude jmenovat *Mountain Legends* :) Pravděpodobně zítra nebo ještě dneska přidám první díl komixu :)

Sledging :)

15. prosince 2012 v 17:26 | Karmen :)
Ahój :) Tak co,už ste byli někdy sáňkovat s koníky? :) Je to fakt supér! :D Jestli bude hezky,tak zítra půjdem :) Joo a chtěla sem někoho poprosit jestli by mi nenastavil design..nějak mi to nejde :D Kdyžtak mi napište POD TENHLE ČLÁNEK a pak se domluvíme třeba po mailu ;)

Na fotce Bertík :)


!!!Obnova!!!

10. prosince 2012 v 15:01 | Your Karmen ;* :)
Ok :D Obnovím to tu!! :D Už zase mam nápady na články,už zase mě to začíná bavit :D
Ale..vzhledem k tomu,že jsme si dali docela dost velkou pauzu potřebuju pomoc.
!Hledám nová aktivní Affs!
!Potřebuju aktivní návštěvníky mého blogu!
!POTŘEBUJU NOVÝ,NEJLÉPE UNIVERZÁLNÍ DESIGN!
Když mi pomůžete tohle splnit,znova to tu rozjedu..teda rozjedu to tady stejně no..:D Ale prostě potřebuju někoho kdo sem bude chodit,jinak to zase dopadne tak,že tady nic nebude :/ :)
Jo a uvažuju,že bych založila stránky na FB :) Tak pište vaše názory,třeba i co by ste tu v budoucnosti chtěli vidět atd :)

Po delší době Vaše Karmen :)